Wiktoria Zimnowłodzka

[vc_row type=”full_width_background” full_screen_row_position=”middle” column_margin=”default” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none” shape_type=””][vc_column centered_text=”true” column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” overlay_strength=”0.3″ column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none” enable_animation=”true” animation=”reveal-from-top”][divider line_type=”No Line” custom_height=”45″][vc_column_text]1. Dlaczego rugby?
Gram w rugby, ponieważ jest to sport, który pozwala mi być sobą uczy pokory i szacunku do przeciwnika oraz sędziego. Nie ma tu miejsca na ból.

2. Cytat, który mnie opisuje?
” Tam, gdzie warto jest dotrzeć nie ma drogi na skróty”
„Ból jest tylko w twojej głowie”

3. Co daje mi rugby?
W dużym stopniu daje mi satysfakcję. Drużyna to jedna wielka szczęśliwa rodzina, oczywiście zdarzają się gorsze dni, ale zawsze możemy liczyć na pomoc drugiej. Pięknie w tym sporcie jest również to, że każda ma swoje wady i zalety, ale nasza 12 idealnie się uzupełnia.

4. Mój idol w Rugby?
Marta Jarecka i Georgia Page[/vc_column_text][divider line_type=”No Line” custom_height=”45″][image_with_animation image_url=”1520″ alignment=”” animation=”Fade In” hover_animation=”none” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default”][divider line_type=”No Line” custom_height=”45″][/vc_column][/vc_row]