Nela Wójcik

[vc_row type=”full_width_background” full_screen_row_position=”middle” column_margin=”default” full_height=”yes” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none” shape_type=””][vc_column centered_text=”true” column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” overlay_strength=”0.3″ column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none” enable_animation=”true” animation=”reveal-from-top”][divider line_type=”No Line” custom_height=”45″][vc_column_text]1. Dlaczego rugby?
Gram w rugby, ponieważ to jest jedyny sport, który bardzo wiele mnie nauczył, pokazał mi, że warto walczyć o swoje bez względu na wszystko i jest dla mnie nieodłączną częścią życia.

2. Cytat, który mnie opisuje?
„Na każdego jak ja przypada stu co ich nie ma tu” i „Weź się do roboty”

3. Co daje mi rugby?
Rugby daje mi satysfakcję z tego co robię, motywację do działania, szczęście, możliwość poznawania wspaniałych osób. Pokazuje mi, że warto dążyć
do założonych celów i spełniać swoje marzenia, bo jeśli się chce to można wszystko. Po porażce zawsze trzeba się podnieść i iść do przodu. Daje mi po prostu sens życia.

4. Mój idol w Rugby?
Michaela Blyde i Portia Woodman[/vc_column_text][divider line_type=”No Line” custom_height=”45″][image_with_animation image_url=”1517″ alignment=”” animation=”Fade In” hover_animation=”none” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default”][divider line_type=”No Line” custom_height=”45″][/vc_column][/vc_row]