II Turniej Mistrzostw Polski w Rudzie Śląskiej

7 października na II Turnieju Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby7 Venol Atomówki Łódź zajęły IV miejsce w I Lidze. Turniej zorganizowały Diablice Ruda Śląska na Burloch Arenie.
W tym sezonie Mistrzostwa Polski zostały podzielone na dwie ligi: Ekstraliga która składa się  sześciu drużyn i I Ligi do której zgłosić się może każda drużyna, a obecnie bierze w niej udział sześć drużyn.
W grupie Venolki spotkały się z Rugby Biesal, z którym wygrały 24:12 po naprawdę zaciętym meczu, następnie spotkały się ze spadkowiczami z Ekstraligi Diablicami Ruda Śląska i uległy znacznie 39:0. W meczu półfinałowym z Arką Gdynia która ostatecznie zajęła I miejsce Venolki po zaciętym meczu przegrywają 26:7.
W meczu o III miejsce  AZS AWF Warszawa łodziankom chyba zabrakło trochę szczęścia bo przegrały 24:22 i było bardzo blisko sukcesu.
-Turniej uważam za udany – mówi Zbigniew Grądys trener- mamy bardzo młode zawodniczki 6 z nich nie ukończyło jeszcze 18 lat a grają przeciwko zawodniczkom dużo starszym i doświadczonym. Naszym celem jest zapewnienie dziewczynom warunków do trenowania i pozostania przy sporcie jak najdłużej.
Kolejny turniej 21 października w Warszawie.

Venolki zagrały w składzie:
Wiktoria Pietrzak, Zosia Feliksiak, Hanna Jędraszek, Wiktoria Czubak, Wiktoria Brych, Weronika Urbańska, Weronika Roźniatowska, Nina Klamka, Natalia Czapnik, Angelika Kołodziejczyk.

 Trener: Zbigniew Grądys

Klasyfikacja generalna po dwóch turniejach Mistrzostw Polski:
Ekstarliga
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 60 pkt.
2. Legia Warszawa 56 pkt.
3. KS Budowlani Łódź 50 pkt.
4. Bestie Kraków 48 pkt.
5. Mazovia Mińsk Mazowiecki 42 pkt.
6. RC Arka Gdynia 34 pkt.

I Liga
1. Black Roses Posnania Poznań 42 pkt.
2. Diablice Ruda Śląska 36 pkt.
3. AZS AWF Warszawa 28 pkt.
4. Venol Atomówki Łódź 24 pkt.
5. Rugby Biesal 10 pkt.
6. RC Częstochowa 8 pkt