Sponsorzy zostają z nami

Sezon prawdopodobnie rozpoczniemy 24 września 2022 w Gdańsku, dość późno, ale ma to związek z udziałem Reprezentacji Polski Kobiet w Mistrzostwach Świata Rugby7 i powołaniami. Jest to największy sukces polskiego rugby, do tej pory nie graliśmy na takim poziomie.

Już teraz możemy się pochwalić że dalej będziemy grały pod szyldem Venol Atomówki Łódź -ponieważ firma Venol Motor Oil Poland przedłużyła z nami umowę na kolejny sezon – mówi Nela Wójcik nowy przez klubu. – Dzięki temu mamy stabilizację finansową drużyny i będziemy mogły spokojnie rozegrać sezon. Dołączają także do nas nowi partnerzy między innymi firma EKO-BIO zajmująca się produkcją i montażem przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków.

Mamy coraz więcej partnerów, ale zapraszamy też kolejnych do naszej drużyny, bo sport to pozytywne emocje – mówi Wiktoria Pietrzak kapitan drużyny. – mamy też w planach organizację turnieju w Łodzi przy Małachowskiego 29paźdzeirnika 2022, ale to wszystko zależy od władz miasta czy pozwolą nam zorganizować zawody w tym terminie i miejscu.

Plany ta ten sezon to cały czas budowanie drużyny na podstawie naszych wychowanek – mówi trener Ernest Hejna – w tym roku kolejne młode zawodniczki dochodzą do składu seniorskiego i będą się ogrywać. Wyniki na razie nie są najważniejsze, chodzi o to by się cały czas rozwijać.

Planowany kalendarz Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby7:
24.09 Gdańsk, 8.10 Warszawa, 29.10 Łódź (organizacja Venol Atomówki Łódź), 5.11 Ruda Śląska

Marka EKO-BIO sp. z o.o. sp. k. zatrudnia specjalistów w tym Atomówki 🙂
VENOL MOTOR OIL POLAND nasz sprawdzony partner, który jest z nami.