II Miejsce na Turnieju w Łodzi

17 października w Łodzi odbył się II Turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 w Rugby7.
Venol Atomówki Łódź zajęły w nim drugi miejsce, po wygranej z KS Budowlani Commercecon Łódź 14:12, Błyskawice Rugby Klub Rzeszów 38:5, RC Częstochowa 43:0 oraz jednej przegranej z Amazonkami KS Budowlani Lublin 5:12.

– Dwa tygodnie wcześniej w Lublinie mieliśmy IV miejsce – mówi Zbigniew Grądys – wtedy mówiłem że zabrakło nam szczęścia żeby być na III miejscu, teraz zabrakło na szczęścia żeby być na I miejscu. To niesamowita drużyna, dziewczyny w ciągu dwóch tygodni przeszły takie przeobrażenie, że teraz pokazują na co je stać. Jestem z nich niesamowicie dumny i bardzo szczęśliwy z tego sukcesu. Jesteśmy na dobrej drodze do zdobycia kolejnego medalu w Mistrzostwach Polski. Teraz awansowałyśmy na III miejsce w Klasyfikacji Generalnej.

Venol Atomówki Łódź wystąpiły w składzie:
Orlik Zuzia, Służewska Natalia, Klamka Nina, Feliksiak Zosia, Czubak Wiktoria, Witońska Klaudia, Gurzawska Emilia, Gurzawska Wiktoria, Biesaga Anna, Roźniatowska Weronika, Stelmaszczyk Laura. Trener: Zbigniew Grądys, Szymon Walczak, Ernest HejnaKlasyfikacja Turnieju
1. Amazonki KS Budowlani Lublin
2. Venol Atomówki Łódź
3. KS Budowlani Commercecon Łódź
4. RC Częstochowa
5. Błyskawice Rugby Rzeszów

Klasyfikacja Generalna MP Kobiet U16 w Rugby7
1. Amazonki KS Budowlani Lublin
2. RC Częstochowa
3. Venol Atomówki Łódź
4. KS Budowlani Commercecon Łódź
5. Błyskawice Rugby Rzeszów