Venolki IV na Turnieju w Krakowie

W Krakowie 9 maja 2021 roku odbył się V Turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby7. Venol Atomówki Łódź grają w I lidze czyli na zapleczu drużyn grających o Mistrzostwo Polski.
Łodzianki w grupie spotkały się z KS Rugby Gietrzwałd i wygrały 36:12  i Juvenią Kraków, której uległy 54:0.

W meczu finałowym o III miejsce Venolki musiały uznać przewagę  Legii Warszawa II. Mecz zakończył się wynikiem 38:0 dla Warszawianek.
Venol Atomówki Łódź zajęły IV miejsce w I lidze, a w Klasyfikacji Generalnej Mistrzostw Polski zajęły IX lokatę, prowadzi drużyna Biało Zielonych Gdańsk przed Legią Warszawa i Black Roses Posnania Poznań.

– Wykonaliśmy plan minimum – mówi Zbigniew Grądys – czyli wygraliśmy z drużyną z Gietrzwałdu, z którą ostatnio przegraliśmy na styku. Szkoda że nie udało się nam pokonać Legii Warszawa II z którą już wygrywaliśmy w tym sezonie. Mamy w drużynie dużo młodych zawodniczek, które niestety muszą zbierać doświadczenie i umiejętności. To i tak super że 17-latki bez kompleksów wychodzą na boisko na dużo starsze i doświadczone zawodniczki.

Venol Atomówki Łódź zagrały w składzie: Alicja Stefanowicz (k), Julia Tkaczyk, Nela Wójcik, Iza Wódka, Rozalia Warszewska, Angelika Kołodziejczyk, Wiktoria Majewska, Oliwi Górska, Debbie Mutebuka. Trenerzy: Ernest Hejna, Zbigniew Grądys