Turniej w Warszawie

11 kwietnia 2021 roku Klub AZS AWF Warszawa zorganizował IV Turniej Mistrzostw Polski Rugby7 Kobiet.
W turnieju udział wzięły Venol Atomówki Łódź, które grają w I lidze. Liga została podzielona na dwie grupy, gdzie rozegrano mecze każdy z każdym a następnie o miejsca.
Venolki tym razem spotkały się z  Legią Warszawa II, której uległy 29:12 oraz Biało-Zielonymi Gdańsk II którym uległy 54:0. W meczu o V miejsce łodzianki zagrały z Diablicami Ruda Śląska, które pokonały 41:0. Tym samym zajmują IX miejsce w Klasyfikacji Generalnej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby7.

Kolejny turniej odbędzie się 8 maja w Krakowie.

– Dziewczyny zagrały bardzo dobrze – mówi trener Ernest Hejna – jesteśmy najmłodszą drużyną (średnia wieku to 18 lat) biorącą udział w rozgrywkach. Z turnieju na turniej rozwijamy się. W pierwszym turnieju zajęłyśmy drugie miejsce w I Lidze, co było dużym zaskoczeniem również dla nas. Teraz pokonaliśmy w walce o V miejsce Diablice Ruda Śląska, które spadły z Ekstraligi. To pokazuje jak w obecnej sytuacji niestabilne są te rozgrywki. Liczymy że w kolejnych turniejach będzie coraz lepiej.

Venol Atomówki Łódź zagrały w składzie:
Wiktoria Pietrzak (kapitan), Alicja Stefanowicz, Julia Tkaczyk, Angelika Kołodziejczyk, Rozalia Warszewska, Wiktoria Majewska, Iza Wódka, Nela Wójcik, Debbie Mutebuka, Paulina Wróbel, Oliwia Górska. Trener Ernest Hejna, Zbigniew Grądys Kierownik: Katarzyna Kostrzewa

Klasyfikacja Turnieju

Ekstraliga:
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk

2. Legia Warszawa

3. Black Roses Posnania Poznań

4. RzKS Juvenia Kraków

I Liga

1. Biało-Zielone Ladies II Gdańsk

2. Legia II Warszawa

3. AZS AWF Warszawa

4. KS Rugby Gietrzwałd

5. Venol Atomówki Łódź

6. Diablice Ruda Śląska