Wewnętrzne sparingi

W niedzielę 18 października 2020 miał odbyć się II Turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 w Rugby7, tydzień wcześniej III Turniej Mistrzostw Polski Kobiet, oba turnieje nie doszły do skutku. Przyczyną była decyzja Zarządu Polskiego Związku Rugby.
Dlatego trenerzy zdecydowali o rozegraniu wewnętrznych sparingów.
Sparingi rozegrałyśmy na boiskach przy Małachowskiego 5 w niedzielę 18 października. Gry rozpoczęły się o godzinie 9.oo i mimo tak wczesnej pory stawiły się 22 zawodniczki. Podzieliłyśmy się na trzy drużyny:
Czarne – seniorki
Białe – U16
Niebieskie – U16/U14
Grałyśmy systemem każdy z każdym, jedynie mecz pomiędzy Czarne vs Niebieskie rozegraliśmy w „paryżankę” ze względu na bezpieczeństwo seniorek 😉

Trenerzy uznali sparingi za bardzo owocne, zwłaszcza że dwa tygodnie wcześniej drużyna U16 była specjalnie na obozie żeby przygotować się do turnieju, który odwołano.

Składy drużyn:
Czarne: Alicja Stefanowicz, Julia Tkaczyk, Małgorzata Opalska, Patrycja Marciniak, Małgorzata Tarasiewicz, Rozalia Warszewska, Wiktoria Pietrzak, Nela Wójcik, Wiktoria Majewska

Białe: Iza Gumińska, Lena Rowińska, Amelia Olczyk, Emilia Gurzawska, Jagoda Majewska, Angelika Soldan, Natalia Służewska.

Niebieskie: Laura Stelmaszczyk, Zosia Feliksiak, Anna Biesaga, Wiktoria Gurzawska, Weronika Rożniatowska, Kinga Dubielak.