Zdobywamy złoto!

7 października Venol Atomówki Łódź na turnieju w Sosnowcu przełamały passę przegranych z Juvenią Kraków i sięgnęły po złoto. Po pewnych zwycięstwach w grupie w KS Budowlanymi 31:0 i Warrisors Nowogrodziec 33:0; w półfinale spotkały się z Tygrysicami Sochaczew, które uległy 33:0.
W finale z Juvnią Kraków w pierwszej połowie objęły prowadzenie 21:0, w drugiej połowie dwie szybkie akcje Juvenii i wynik 21:14 do końca meczu zostały 1,5 minuty i akcja Rozalii Warszewskiej przypieczętowało wynik 28:14.
– Cieszy mnie wynik, bo dziewczyny zasłużyły na to – mówi trener Zbigniew Grądys – swoją ciężką pracą. Poprawiliśmy wiele elementów naszej gry, ale wyścig o medal dopiero się zaczął.
Na chwilę obecną w klasyfikacji generalnej Venol Atomówki Łódź, zajmują I miejsce przed Juvenią Kraków i KS Budowlanymi.
Atomówki wystąpiły w składzie:
Tkaczyk Julia; Wójcik Nela; Wróbel Paulina; Gumińska Iza; Robak Antonina; Siwiec Oliwia; Warszewska Rozalia; Pietrzak Wiktoria; Górska Oliwia; Stefanowicz Alicja; Kotuła Eliza; Kołodziejczyk Angelika; Sierecka Wiktoria; Zimnowłodzka Wiktoria; Raczyńska Iza. Trenerzy: Zbigniew Grądys, Szymon Walczak, Ernest Hejna. Fizjo Barbara Koperska

Klasyfikacja Turnieju:
1. Venol Atomówki Łódź
2. Juvenia Kraków
3. KS Budowlani
4. Orkan Sochaczew
5. Ogniwo Sopot
6. Warriors Nowogrodziec