Finał Mistrzostw Polski w Rugby7 Kobiet.

14.11.2011 Atomówki BBRC Łódź rozegrały ostatni turniej z cyklu Grand Prix Kobiet o Mistrzostwo Polski w Rugby7.

W fazie grupowej spotkały się z drużynami: Czarne Pruszcz Gdański oraz Arką Gdynia Girls. 
Pierwszy mecz z Czarnymi rozpoczął się od przyłożenia Marty Jareckiej, zaraz po rozpoczęciu. Do przerwy wynik 17:0. Po przerwie Pruszcz zaczął odrabiać straty jednak łodzianki nie oddały prowadzenia i mecz zakończył się wynikiem 22:12. 
Kolejny mecz z Arką Gdynia Girls to jednostronny mecz i świetny pokaz umiejętności gospodarzy. Atomówki wyszły za bardzo zdekoncentrowane na mecz i uległy aż 50:0.
W finale o III miejsce Atomówki spotkały się Tygrysicami Orkana Sochaczew. Mecz ten decydował o tym która drużyna zajmie III miejsce w Turnieju ale także w klasyfikacji końcowej. Łodzianki zaczęły ostro i prowadziły 10:0 jednak na minutę przed przerwą żółtą kartkę dostała Magda Jarecka co został wykorzystane przez tygrysice i do przerwy wynik 10:5. Drugą połowę Atomówki rozpoczęły w osłabieniu, i po przyłożeniu przez Sochaczew wynik 10:12 dla Sochaczewa. Kolejne przyłożenie łodzianek i wynik na 2 min przed końcem 15:12 dla łodzianek, Chwila dekoncentracji i punkty po skrzydle dla przeciwniczek wynik 15:19 dla Tygrysic. Atomówki próbowały jeszcze przeprowadzić kilka ataków jednak wykop piłki w aut przez Tygrysice zakończył pojedynek. Przegrana 19:15 Atomówek BBRC Łódź zaprzepaścił szansę na III miejsce w Mistrzostwach Polski.

Mistrzyniami Polski została drużyna Arki Gdynia Girls, II miejsce Ladies Lechia Gdańsk, III Tygrysice Orkan Sochaczew, IV Atomówki BBRC Łódź.

„Atomówki” wystąpiły w składzie: Joanna Zjawiona, Magdalena Jarecka, Marta Jarecka, Dominika Rudalska, Karolina Charkowska, Iza Walczak, Edyta Krukowska, Marta Urbanek, Aleksandra Szałapska, Roksana Świerczewska, Maja Stępień, Joanna Mielcarek, Patrycja Badowska, Alicja Stępień. 
Trenerzy Zbigniew Grądys, Dominik Kopeć